Yavuz S. Selim YÜKSELYönetim Kurulu Başkanı

1997 senesinden 2004 senesine kadar çeşitli firmalarda web, yazılım ve interaktif projeler gerçekleştirdi. Bu süre içerisinde 1998 yılında ilk başarısız dijital ajans deneyimini gerçekleştirdi. Bu denemeden ciddi girişimcilik tecrübeleri kazandı.

2000’li yılların başında Linux (Redhat) ile tanıştı. Bu tanışma ile uzun süren bir sistem yönetimi yolculuğu oldu.

İTÜ Vakfı ve çeşitli kurumlarda eğitmenlikler yaptı. Gönüllülük üzerine çalışan kurumlarda yönetimsel olarak görevler aldı ve insanların teknoloji ile tanışmalarına yardımcı oldu.

2004 Senesinde kurduğu Yonca New Media ile dijital hayatını kendi girişiminde devam ettirdi. Birçok dijital projenin (web, eticaret, mobil, advergame, multimedia sunum vb.) fikrin üretilmesinde, projelendirilmesi, tasarlanmasında teknik ve creative katkılar sağladı

2004 senesinde iş ile beraber Marmara Üniversitesi Bilişim Yüksek Lisans programına başladı.

2010 senesinde yeni girişimi olan eShop Sanal Mağazacılık Ltd. şirketi ile yoğunluğunu eticaret projelerine yüksek enerji verme üzerine hala harcamaktadır. Yonca New Media ismindeki Dijital Ajansını, 2015’te 10. kuruluş yıldönümünde Young & Creative ismi ile devam ettirmektedir.

The Internet of Things (IoT) ile yoğun bir dijital hayat yaşayan insanımıza, faydalı olmak, yeni sorunlar/kavramlar karşısında bilgilendirmek, dijital dünyanın profesyonellerini ahlaki ilkeler etrafında birleştirmek ve bir sinerji oluşturmak için 2012 senesinde dijital dünyadaki arkadaşları ile Bilişim Teknolojileri Derneği’ni kurmuştur.

Halen bu derneğin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. Bu dernek çatısı altında dijital iletişim, eticaret, siber güvenlik vb. alanlarda konferanslar, seminerler ve eğitimler vermektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Levent ERENYönetim Kurulu Üyesi

1984 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta eğitimini Ankara'da tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun oldu.

Web tasarım, web yazılım, masaüstü yazılım, oyun programlama ve mobil alanında çalışmalar yaptı.

Özel bir firmada Front End Developer olarak çalışmakta.

Ömer UzunYönetim Kurulu Üyesi

İbrahim GÜLERYönetim Kurulu Üyesi

Faruk ÇALIKUŞUYönetim Kurulu Üyesi

1979 yılında Kastamonu Tosya ilçesin ’de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini aynı ilçede tamamladı. Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme alanlarında lisans öğrenimini tamamladı. 2003 yılında Marmara Üniversitesi Bilişim bölümünde Yüksek Lisans eğitimine başladı, 2005 yılında aynı üniversitenin Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans eğitimine başladı ve bu bölümden 2008 yılında mezun oldu. Aynı yıl içerisinde Marmara Üniversitesi Bilişim Doktora programına kayıt oldu halen aynı bölümde öğrenimine devam etmektedir.

Yüksek öğrenimine devam ettiği dönemlerde yazılım alanında çalışmalarını geliştirmiş Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsüne masaüstü uygulaması Öğrenci otomasyonu, web üzerinden ön kayıt, not izleme sistemi, hoca not giriş sistemi gibi çok sayıda otomasyon projeleri geliştirmiştir. Aynı zamanda enstitünün sunucu network ve altyapısını da yönetmiştir.

2008 yılından itibaren uluslararası kalite yönetim sistemleri ve bilgi güvenliği yönetim sistemleri konularında çalışmaya başlamıştır. Bu alanda eğitim ve sertifika sürecini tamamladıktan sonra bir çok özel kurum ve kuruluşa Yönetim Sistemleri konusunda danışmanlık ve eğitimler vererek bu alanda belgelendirme denetimlerine katılmıştır.

2012 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulunda Öğretim Elemanı görev yapmış Yönetim Bilişim Sistemleri ve Uluslarası Ticaret bölümlerinde, Orta Düzey Programlama, Bilişim Sistemleri ve Proje Yönetimi, ISO Kalite Standartları ve Yönetim Sistemleri, Girişimcilik gibi dersleri okutmuştur.

2013 yılında Ankara’ya yerleşerek T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü bünyesinde Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak görev yapmış ve Sağlık Bakanlığında Bilgi Güvenliği çalışmaları yaparak Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı şartlarının sağlanması ile sağlık alanında ilk belgelendirme çalışmasını tamamlamıştır. Aynı dönemler içerisinde ITIL tabanlı ISO 20000 Hizmet Yönet Sistemi konularında da çalışmalar yapmıştır.

2015 yılında Natek Bilişim bünyesinde Kıdemli Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak göreve başlamış olup T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bilgi Güvenliği belgelendirme ve Yardım Masası kurulumu projesinde aynı zamanda proje yöneticisi olarak görev almıştır.

Halen aynı firma bünyesinde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Yardım Masası kurulumu ve ISO 20000 süreçlerinin hayata geçirilmesi konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Ahmet Oğuz KOCAYönetim Kurulu Üyesi

Efe Kemal ZENGİNYönetim Kurulu Üyesi


Üye kuruluşlara geniş bir network sunmak ve yerli teknoloji eko sistemini geliştirmek için fırsatlar oluşturuyoruz.

Sizde aramıza katılarak bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.